Tonerta | Spausdintuvų kasečių pildymas | Tonerių pildymas | Spausdintuvai
0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

  +370 5 210 71 72    GREITA PAIEŠKA MŪSŲ KATALOGE
0

Spausdintuvų nuoma

 

Spausdintuvų nuoma

Spausdintuvai, kopijavimo aparatai - tai įranga, be kurios neįsivaizduojamas nei vienos įmonės darbas. Tačiau kokybiški spausdintuvai - rimta, nepigi investicija. Dauguma įmonių nebenori investuoti į ilgalaikį turtą, kuris gali greitu metu nebeatitikti ateityje iškilusių poreikių ir todėl Lietuvoje vis populiarėja spausdintuvų nuomos paslauga.
 
Spausdintuvų nuomos privalumai:
 
1. Sutaupomos biuro technikai įsigyti skirtos lėšos, kurias galite panaudoti tiesioginei įmonės veiklai plėsti. Prisiminkite, pinigai taip pat kainuoja!
 
2. Nereikia atskirai rūpintis įrangos priežiūra ir eksploatacinių medžiagų pirkimu.
 
3. Gaunate spausdintuvą, maksimaliai pritaikytą pagal Jūsų poreikius.
 
4. Mokate fiksuotą mėnesinį mokestį ir už kopijų skaičių, t.y. mokate už tiek, kiek spausdinate, to pasekoje, galite kontroliuoti savo įmonės lėšas.
 
Mūsų specialistai parenka įrangą atitinkančią Jūsų spausdinimo darbų apimtis. Klientų patogumui - atvežame, pajungiame, apmokome. Norite išsinuomoti spausdintuvą ar kopijuoklį? Turite klausimų susijusių su šią paslaugą? Tiesiog paskambinkite arba parašykite mums ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus. Mūsų kontaktai: tel.: (8-5) 210 71 72, +370 67 922 922, el. paštas: info@tonerta.lt.
 
prisegti faila
code image * būtini laukai

 

 
smart foreash